Členství

Členství ve spolku je dobrovolné. Členem se může stát každá fyzická osoba starší 15 let, bez rozdílu pohlaví, vyznání, politického a sociálního zařazení, národnosti, rasy a státní příslušnosti. Členství se váže na osobu člena, je nepřevoditelné na jinou osobu a nepřechází na jejího právního zástupce. Členství ve spolku je řádné a čestné. Čestným členem fanklubu se stává ten, koho jmenuje s jeho souhlasem čestným členem výbor Klokanklubu dvoutřetinovou většinou. Čestné členství nevylučuje členství řádné a naopak. Výše ročního členského příspěvku činí 480 Kč.

 

Jak na to?

  1. přečti si Stanovy Klokanklubu z.s. a pokud se s nimi ztotožňuješ...
  2. ...vyplň Zájmový formulář
  3. počkej na vyrozumění výboru Klokanklubu z.s. o tvém přijetí / nepřijetí
  4. pokud výbor Klokanklubu z.s. rozhodl o tvém přijetí, pošle ti e-mailem Přihlášku člena oficiálního fanklubu Bohemians Klokanklub a člena Klokanklubu z.s. - přihlášky vytiskni, čitelně vyplň, podepiš a odevzdej na nejbližší schůzi výboru Klokanklubu z.s. nebo po telefonické domluvě s jedním z členů výboru Klokanklubu z.s., případně přihlášky naskenuj a pošli e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jaké výhody získají členové fanklubu?

  • každý člen dostane svou členskou kartu. Kartou se bude prokazovat při čerpání některých výhod.
  • na členskou kartu budou členové fanklubu čerpat stejné výhody, jako mají či budou mít majitelé permanentek - např. slevy u partnerů klubu nebo ve fanshopu. 10% sleva ve fanshopu platí pouze pro osobní nákup v Ďolíčku.
  • členové fanklubu budou mít právo zajistit si prioritní vstupenky na rizikové zápasy, na které bude probíhat omezený předprodej, stejně jako na atraktivní duely, jimiž byly v minulosti např. pražské derby nebo zápasy s Baníkem Ostrava. I pokud nebude z bezpečnostních důvodů spuštěn předprodej přes internet, členové fanklubu dostanou své vstupenky na objednávku mailem. Stejně tak nebudou muset do předprodeje na stadion v případě znovuzavedení adresného ticketingu na některý zápas v budoucnosti.
  • fanshop Bohemians může zajistit výrobu vlastních unikátních suvenýrů (vlajky, šály) podle návrhu každé pobočky.
  • klub rád zaštítí jakékoliv akce, kterých se bude váš fanklub chtít zúčastnit nebo uspořádat z vlastní iniciativy.
  • v neposlední řadě má být jednou z nejvýznamnějších funkcí fanklubů utužit klokaní party po celé republice a nabalit i nové fanoušky. To už je ale hlavně na vás! Společné cestování na zápasy a akce spojené s Bohemkou je vždy zábavnější s partou kamarádů, nemyslíte? :-)